Par Mums

Kāpēc izvēlēties
MODERN HOUSE?

Mēs realizējam projektus, kuri veidoti ar kvalitāti, estētiku, komfortu un ilgtspējību. Strādājam tikai un vienīgi ar augstvērtīgiem materiāliem, kuru ražotāji piedāvā uzticamus un pārbaudītus risinājumus, cenšoties radīt izturīgas un ilgtspējīgas mājas. Mūsu prioritāte ir nodrošināt klientiem ne tikai vizuālu un funkcionālu baudu, bet arī ilgtermiņa vērtību, izmantojot visdrošākās tehnoloģijas mājas ilgtspējībai un energoefektivitātei. Mēs uzskatām, ka kvalitatīvs būvniecības process veicina gan mājas, gan apkārtējās vides labklājību.

MŪSU VĪZIJA

Mūsu komandas vīzija sniedzas radīt ilgtspējīgu produktu būvniecības nozarē, ieviešot inovatīvus moduļu un privātmāju risinājumus, kas iemieso Skandināvu kvalitāti un energoefektivitāti. Mēs iedomājamies nākotni, kurā katrs mūsu uzbūvētais mājoklis ir ne tikai mājoklis, bet ģimenes sapņu māja, kas radīta ar precizitāti un rūpību. Mūsu apņemšanās radīt ilgtspējīgu produktu liek mums katrā projektā integrēt videi draudzīgus materiālus un energoefektīvas sistēmas, nodrošinot minimālu ietekmi uz vidi ar maksimālu efektivitāti. Ar nemitīgu tiekšanos pēc izcilības un jaunu klientu uzticības, mēs tiecamies noteikt jaunus kvalitātes un dizaina standartus moduļu un privātmāju būvniecības nozarē.

modern house komanda

Mūsu komandā ir pārliecinoši cilvēki un savas jomas profesionāļi, kuri izvēlēsies labākos risinājumus un materiālus. Kontrolējam kvalitāti katrā celtniecības posmā un tieši tāpēc nodrošinām katram klientam iespēju iepazīties ar ražošanas procesu tepat Siguldā, kā arī iespēju redzēt Jūsu iecerētās sapņu mājas būvniecības procesu. Mūsu komandas vīzija sniedzas tālāk tikai par būvniecības procesu - mūsu mērķis ir radīt telpas, kas iedvesmo, un mājokļus, kas saglabājas, atstājot ilgtspējīgas dzīves mantojumu nākamajām paaudzēm.

mēs sevi definējam kā uzņēmumu, kura pamatā ir profesionāla ražošanas un montāžas pieeja, un mūsu galvenais mērķis ir radīt māju sajūtu kopā!

Helvijs Ervalds

Modern House CEO

INTERJERA
KONCEPTS

MODERN HOUSE interjera dizains izceļas ar vienkāršumu, estētiku un dabīgo apgaismojumu, radot harmonisku un mājīgu vidi ikvienai mājai. Mēs pievēršam uzmanību minimālistiskiem un funkcionāliem dizaina elementiem, izmantojot dabīgus un ilgtspējīgus materiālus.

Dizains tiek veidots, ņemot vērā klienta individuālās vēlmes ar iespēju pielāgot māju pēc saviem priekšstatiem. Piedāvājumā ietilpst dažādas opcijas un akcenti, lai klienti varētu personalizēt savu mājokli, pievienojot un mainot elementus pēc savām vēlmēm.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk!