Privātmājas

Izvēlies komplektāciju

EUR 148 459,13

EUR 247 842,83

Projekts ir veidots ar praktisku, pārdomātu plānojumu un modernu vizuālo risinājumu. Mājas koncepts izstrādāts atbilstoši tam, lai ēka iegūtu A+ energoefektivitātes pakāpi, kas pozitīvi atsauksies uz zemām ikmēneša komunālajām izmaksām.

Ēkas būvniecībai tiks izmantota vērienīgi uzkrātā pieredze būvējot un eksportējot mājas uz Zviedriju un ikviena mūsu klienta atsauksme kalpo par apliecinājumu kvalitātes garantam.

Projektējot un būvējot mājas mēs domājam ilgtermiņā par klienta vēlmēm, kas atspoguļojas vizuālajā risinājumā un augstas kvalitātes koka karkasa tehnoloģijas izmantošanā.

Iekštelpu platība : 150.50 m2

Apbūves laukums : 158.40 m2


 • Guļamistabas
  3
 • Viesistaba ar virtuves zonu
  1
 • Kabinets
  1
 • Vannas istabas
  2
 • Mansarda stāvs 37,3 m2
  1
 • Auto nojume
 • Terase
 • Noliktava

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, projektus varam gan pielāgot Jūsu vēlmēm, gan izstrādāt ko pilnīgi individuālu.

Jā, pēc atsevišķas vienošanās varam veikt visas dokumentācijas lietas sākot ar būvatļaujas saskaņošanu, līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā.

Jā, Jums būs iespēja pilnībā pielāgot mājas interjeru savām vēlmēm. Darba kārtībā saskaņosim ar Jums visus iekšdarbu dizainu un materiālus. Tādas lietas kā flīzes, grīdas segumu, elektro iekārtas, vannas istabu aprīkojumu varēsiet izvēlēties no mūsu piedāvājuma vai mūsu sadarbības partneriem vai arī no kāda Jūsu izvēlēta piegādātāja.

Ar mājas tehnisko specifikāciju un iekļauto lietu raksturojumu iespējams iepazīties mūsu mājaslapā zem katra attiecīgā produkta, izvēloties attiecīgo komplektāciju.

Iepriekš saskaņojot varam vienoties par apskati kādā mūsu jau pabeigtā projektā un vienmēr esam atvērti Jums izrādīt arī kādu vēl būvniecības stadijā esošu projektu, kas ir ļoti laba iespēja apskatīt no kā māja sastāv. Pie mums ražotnē Siguldā, Lauku ielā 1 ir apskatāmas arī demo moduļu mājas un ar lielāko prieku arī parādīsim un pastāstīsim par pašu ražošanas procesu.

Ja izvēlaties kādu no mūsu tipveida piedāvājumā esošu produktu, izpildes termiņš moduļu mājai būtu 10 – 14 nedēļas, attiecīgi veicot izmaiņas vai pasūtot individuāli izstrādātu projektu, šis termiņš var nedaudz pieaugt. Privātmājām darbu izpildes termiņš no būvatļaujas saņemšanas un darbu uzsākšanas objektā līdz pabeigtai mājai ir 4 – 6 mēneši atkarībā no izvēlētā projekta.

Moduļu mājām apmaksas kārtība ir sekojoša:
20% no līguma summas – pie līguma parakstīšanas;
40% no līguma summas – pirms moduļu mājas ražošanas darbu uzsākšanas;
30% no līguma summa – pirms iekšējo apdares darbu uzsākšanas;
10% no līguma summas – pēc pieņemšanas/nodošanas akta parakstīšanas.
Privātmājām apmaksas kārtība tiek saskaņota pirms līguma slēgšanas, atkarībā no veicamo darbu apjoma un pasūtītāja finansējuma veida.